Meediasuhtlus

Noorte üle-eestilise huvikaitseorganisatsiooni loomineAktiivsete Kodanike Fondi logo. Logo vasakul poolel on ülevalt alla kirjas Iceland, Liechtenstein, Norway ja logo paremal allosas Active citizens fund. Logo ülaosas on neli ristkülikut, neid läbib pikk joon.

2021 – 2023

Meediakoolitusel said osalejad proovida ka Märt Treieriga intervjuu läbiviimist. Salvestatud video mängiti pärast suurel ekraanil ning oli väga hea võimalus saada tagasisidet oma esinemise kohta!

 

16. – 17. novembril 2022. aastal toimus Ibise hotellis meediakoolitus. Seekord oli lektoriks tele- ja raadioreporter Märt Treier.

Koolitusel omandasid noored esimesel koolituspäeval teadmisi meediaga suhtlemisest. Koolitusele olid kaasatud ka EPL liikmesühingute eestvedajad, kes jagasid praktilisi näüunäiteidnäiteid ja juhtumeid nägemispuudespetsiifiliste teemade kajastamisest. Kokku osales 20 inimest.

Koolituse teisel päeval viis Märt Treier läbi harjutusintervjuud operaatoriga, pannes osalejad erinevatesse teleformaatidesse (Terevisoon, uudislõik, Ringvaade). Osalejaid said videosalvestuste osas proaktilisi juhiseid ja kuidas oma esinemist paremaks muuta.

Märt Treieriga oli kaasas ka operaator, kes oma kaameraga koolituse praktilist osa lindistas.

 

valge- ja oranźikirju maakera kujutis.